glowna informacja
Warunki i ZastrzeżeniaPrawa autorskie

Polski Serwer Farmaceutyczny powstaje według własnego pomysłu autora serwisu. Wszelkie podobieństwa do innych serwisów są niezamierzone i przypadkowe. Tak jak każde dzieło myśli autora objęty jest działaniem prawa autorskiego. Umieszczając w swoich dokumentach odnośniki do informacji zawartej na tym serwerze, prosimy wskazywać na stronę główną: http://www.psf.med.pl (Polski Serwer Farmaceutyczny)


Źródła informacji

Wiadomości i informacje zawarte na stronach serwera pochodzą z ogólnie dostępnych źródeł informacji: prasa codzienna, specjalistyczne wydawnictwa, internet. Są to także informacje przekazane przez zainteresowane firmy.


Zastrzeżenia

Dołożono wszelkich starań, aby informacje zawarte w tym serwisie zostały podane właściwie. Zarówno autorzy, konsultanci, wydawcy serwisu oraz provider internetowy nie mogą ponosić odpowiedzialności za błędy, ani żadnych konsekwencji wynikających z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie. Pharma Connect nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wykorzystanie informacji zawartych na stronach www witryn do których prowadzą linki z Polskiego Serwera Farmaceutycznego. Część linków łączy się z witrynami przeznaczonymi tylko dla Internautów z USA. Zostały one udostępnione tylko ze wzgledu na niepodważalne wartości edukacyjne i informacyjne.

Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach indentyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.


Giełda
Prezentowane tabele i wykresy odnoszacę się do notowań akcji ich emitentów mają charakter informacyjny i nie stanowią rekomendacji do zakupu lub sprzedaży akcji. Pharma Connect, Dom Maklerski Banku Ochrony Srodowiska oraz Internet Partners nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek wykorzystanie prezentowanych informacji.


Amazon.com
Pharma Connect nie bierze udziału w przesyłaniu i dostarczaniu zamówionych książek a tym samym nie bierze odpowiedzialności za ewentualne nieotrzymanie zamówionych pozycji. Pharma Connect nie bierze odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z udostępnienia numerów kart kredytowych w tranzakcjach z Amazon.com związanych z zamówieniem ksiażek przeprowadzonych przez Internet.

Copyright 1997-99
Pharma Connect
All rigthts reserved

  Jak: dodać nowy profil firmy
Jak: zamieścić reklamę