[home] [informacje prasowa]
Informacje Prasowe


 

Informacje Prasowe

NUTRICIA ( _ )
04/02/2003
5 nowych posiłków w słoiczkach

Wraz z rozpoczęciem Nowego Roku NUTRICIA Polska Sp. z o.o. przygotowała smaczną niespodziankę dla najmłodszych. Jest nią aż pięć nowych posiłków w słoiczkach marki BoboVita.

Klienci będą mieli w czym wybierać. Dotychczasową ofertę 10 zupek już w styczniu uzupełnią dwie nowe: Rosołek z cieleciną i ryżem oraz Zupka pomidorowa z kurczakiem i ryżem. Oba produkty sprzedawane będą w słoiczkach 190 gram.

Z kolei liczba 17 dostępnych do tej pory obiadków zwiększyła się o 3 nowe: Potrawkę z indykiem i owocami, Potrawkę z kurczakiem oraz Warzywa z cieleciną w pomidorach. Produkty te dostępne są w słoiczkach 190 gram.

Zarówno nowe zupki jak i jeden z obiadków: Potrawka z indykiem i owocami przeznaczone są dla niemowląt od 7. miesiąca życia. Natomiast Potrawka z kurczakiem i Warzywa z cielęciną w pomidorach to obiadki dla niemowląt od 10. miesiąca życia.

Wszystkie posiłki zawierają wyłącznie naturalne składniki pochodzące ze specjalnych, stale kontrolowanych upraw i hodowli. Są smaczne, pożywne i idealnie zbilansowane pod względem zawartości składników odżywczych na każdym z etapów urozmaicania diety.
Nie mając pewności co do źródła pochodzenia warzyw czy mięsa, warto wybrać bezpieczne, gotowe posiłki dla niemowląt, produkowane z surowców najwyższej jakości. Zawarte w nich warzywa i owoce kontrolowane są m.in. ze względu na zawartość pestycydów, pleśni, metali ciężkich, a mięso - na zawartość hormonów i antybiotyków. Kupując gotowe posiłki, należy zwrócić uwagę na oznaczenie wiekowe umieszczone na etykiecie (zupka dobra dla 5-miesięcznego maluszka nie zaspokoi potrzeb 10-miesięcznego dziecka!).

Jak każdy produkt marki BoboVita, skład i sposób użycia nowych obiadków został uzgodniony z Instytutem Matki i Dziecka.
Copyright (c) 1997-2002
Pharma Connect
All Rights Reserved
Nota prawna